Aida Hotel Sharm El Sheikh

ex. Aida Better Life Resort
Sarm es-Sejk, Egyiptom View on map
6.4 Kellemes Összesen 930 értékelés
Szerkesztő választása

"Ez a domboldali szálláshely két, csúszdákkal ellátott medencével és az Old Marketre néző terasszal rendelkezik. A szálloda naponta indít buszjáratokat az El Fanara strandra. Leginkább pénztárcabarát utazóknak ajánlott, kevésbé azoknak, akik kifogástalan vízvezetéket vagy modern berendezésű szobákat várnak el."

Tartózkodás kezdete: US$ 31 US$ 27 éjszakánként
Megtakarítás 12%
Bejelentkezés ideje
26 Szep 2026
Kijelentkezés ideje
27 Szep 2026
Vendégek
2 vendég

Felnőtt:

2

Gyerekek:

0
  • Ingyenes lemondás
    számos szobánál
  • Nincs foglalási díj
    Fizetés a szállodában
  • Biztonságos foglalás
    Az adatai biztonságban vannak
  • Legjobb árgarancia
    Kedvezőbb árat talált?

Miért népszerű a vendégek körében a Aida Hotel Sharm El Sheikh

  • Privát strand
    Saját partszakasz
  • Medencekomplexum
    Csúszdával egész évben
  • Wellness & masszázs
    Szauna és kezelések
  • Reggeli büfé
    Helyi specialitásokkal
  • Aquapark
    Vízi csúszdák
  • Sharm El Maya-öböl
    7 perc séta

Áttekintés

A csomagmegőrzőt és borbélyüzletet kínáló kényelmes Aida Hotel Sharm El Sheikh Sarm es-Sejk El Hadaba körzetében található, mindössze 1 km-re az Alf Leila Wa Leila szabadidőközpont és egy 19 perces sétára a Régi piac területétől. A nyilvános helyeken Wi-Fi, a helyszínen pedig parkoló biztosított.

A hotel kiemelkedő helyen, a Falcon Hills Resort Szálloda területétől nagyjából egy 25 perces sétára van. A 2 csillagos Aida Hotel Sharm El Sheikh egy 950 méteres távolságra fekszik egy privát strandtól. A természet szerelmesei értékelni fogják a Halla közelségét, amely körülbelül egy 5 perces autóútra található.

A szekrénnyel berendezett 209 szoba olyan kényelmi szolgáltatásokat is tartalmaz, mint a TV, valamint minibár. Egyes szobákban külön WC és fürdőlepedők található. Felszerelésükhöz magán fürdőszobák tartoznak. A Sarm es-Sejk városi hotel szobái kilátást kínálnak a medencére.

A Fares Seafood mediterrán ételekkel kényezteti vendégeit, és közelében fekszik az Aida Hotel Sharm El Sheikh.

  • Bejelentkezés ideje
    14:00-22:00 között
  • Kijelentkezés ideje
    06:00-11:00 között
  • Szálláshely besorolása
    2 csillagos
Aida Hotel Sharm El Sheikh
Tippjeink

Érdemes lefoglalnod a Aida Hotel Sharm El Sheikh szállást?

Neked való, ha
  • A magánstrand és a vízicsúszdás aquapark miatt keresel tengerparti kikapcsolódást.
  • Szeretnéd kipróbálni a búvárkodást vagy a snorkellinget, amelyek a szálloda területén is elérhetők.
Nem neked való, ha
  • Háziállatot hoznál magaddal - a szálloda nem engedélyezi a háziállatok tartását.
Leginkább ajánlott
  • A szálloda saját privát strandja napozóágyakkal és napernyőkkel

Aida Hotel Sharm El Sheikh felszereltsége

Áttekintés
  • Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
  • Parkoló
  • Széf
  • 24 órás recepció
  • VIP be-/kijelentkezés
  • Gyors be- és kijelentkezés
  • Háziállat nem engedélyezett
  • 24 órás biztonsági szolgálat
  • Poggyászmegőrzés
  • Öltöző
  • Privát tengerpart
  • Valutaváltó
  • ATM/Pénzkiadó automata
  • Borbélyüzlet
  • Füstérzékelők
  • Tűzoltó készülékek
Étkezés
  • Szárító
  • Szobai reggeli
  • Étterem
Sport és szabadidő
  • Kültéri úszómedence
  • Strand hozzáférés
  • Napernyők
  • Napozóágyak
  • Aquapark
  • Szórakoztató műsorok
  • Napozóterasz
  • Kert
  • Spa és wellnessközpont
  • Masszázs
  • Búvárkodás
  • Könnyűbúvárkodás
Aida Hotel Sharm El Sheikh Vendégszolgáltatások
  • Szobaszerviz
  • Takarítás
  • Autókölcsönző
  • Mosoda
  • Vegytisztítás
  • Idegenvezetés/Jegyiroda
  • Üzletek/Kereskedelmi szolgáltatások
  • Tárgyaló/bankett létesítmények
  • Fax/fénymásolás
Szoba szolgáltatások
  • Légkondicionálás
  • Minibár
  • Ülősarok
  • Terasz
  • Tükör
  • Vasaló eszközök
  • LCD TV
  • AM/FM ébresztőóra
  • Csúszdák

Feltételek

A Aida Hotel Sharm El Sheikh ezeket a feltételeket minden foglalásra érvényesíti.
Check-in / Check-out
Bejelentkezés ideje
14:00-22:00 között
Kijelentkezés ideje
06:00-11:00 között
Fontos információk

Köszönjük a visszajelzést

Köszönjük, hogy feliratkozott

Bezár
Bejelentkezés ideje
26 Szep 2026
Kijelentkezés ideje
27 Szep 2026
Vendégek
2 vendég

Felnőtt:

2

Gyerekek:

0
Válasszon időpontokat
az aktuális ajánlatok megtekintéséért